Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Stainless Steel Panel Solari malji |
| Materjal | Galvanizzat/PVC Miksija/Stainless Steel |
| Kampjun | Il-kampjun huma b'xejn għall-klijenti |
| Dijametru tal-Wajer | 0.7 mm ~ 1.0 mm |
| Ħin ta' Kunsinna | 10-25 ijiem |
| Post tal-Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Servizz OEM | Merħba (PREZZ SPEĊJALI GĦAL ORDNI) |
| Ftuħ tal-malji | 1/2 pulzier * 1/2 pulzier |
| Wisa' | 0.2 m/8 pulzieri |
| Tul | 15 m/50 pied, 30 m/100 pied |
| Wisa' | 10inch |
| Rimarka: L-ispeċifikazzjoni tista 'tiġi personalizzata skont it-talba tal-klijenti. | |

Stainless Steel Panel Solari malji

Applikazzjoni tal-malji tal-Panew Solari tal-Azzar li ma jsaddadx

Stokk ta 'malji ta' Panel Solari ta 'Stainless Steel
Vantaġġ tal-malji tal-pannelli solari tal-istainless steel
Reżistenza għall-Korrużjoni Superjuri
L-azzar li ma jsaddadx b'mod inerenti jirreżisti s-sadid u d-degradazzjoni mill-umdità, ix-xita u kimiċi ambjentali ħarxa, u jiżgura li l-istruttura tal-malji tibqa 'intatta u affidabbli għal għexieren ta' snin.
Qawwa Għolja & Durabilità
Joffri integrità strutturali eċċellenti, kapaċi li tappoġġja pannelli solari u tiflaħ tagħbijiet tqal mir-riħ, borra, u stress fiżiku ieħor mingħajr ma jiddeforma.
Rekwiżiti Minimi ta' Manutenzjoni
B'differenza minn metalli oħra, ma teħtieġx żebgħa jew kisjiet biex tipprevjeni l-korrużjoni, u dan iwassal għal spejjeż ta' manutenzjoni u sforz fit-tul{0}}aktar baxxi b'mod sinifikanti.
Effettività ta'-Spejjeż fit-Tul-
Għalkemm l-investiment inizjali jista 'jkun ogħla, il-ħajja eċċezzjonali tiegħu u l-ħtiġijiet ta' manutenzjoni baxxi jirriżultaw fi spiża totali ta 'sjieda aktar baxxa tul il-ħajja tas-sistema.
Is-Servizzi Tagħna
1.Direttament mill-manifattur, prezzijiet kost-effettivi
2.Għażliet ta 'branding personalizzati fuq talba
3.Disinn iċċentrat fuq l-utent-b'funzjonalità mtejba
4.Kontroll tal-kwalità rigoruż waqt il-manifattura
5.Appoġġ online-dawra-l-arloġġ għall-komunikazzjoni immedjata
It-tags Popolari: azzar li ma jissaddadx annimali kontroll għasafar nett, Ċina stainless steel kontroll annimali għasafar nett manifatturi, fornituri, fabbrika







