Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Stainless Steel Panel Bird Malji |
| Materjal | Galvanizzat/PVC Miksija/Stainless Steel |
| Kampjun | Il-kampjun huma b'xejn għall-klijenti |
| Dijametru tal-Wajer | 0.7 mm ~ 1.0 mm |
| Ħin ta' Kunsinna | 10-25 Jiem |
| Post tal-Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Servizz OEM | Merħba (PREZZ SPEĊJALI GĦAL ORDNI) |
| Ftuħ tal-malji | 1/2 pulzier * 1/2 pulzier |
| Wisa' | 0.2 m/8 pulzieri |
| Tul | 15 m/50 pied, 30 m/100 pied |
| Wisa' | 10inch |
| Rimarka: L-ispeċifikazzjoni tista 'tiġi personalizzata skont it-talba tal-klijenti. | |

Stainless Steel Panel Bird Malji

Applikazzjoni ta 'Stainless Steel Panel Bird Mesh

Stokk ta 'Stainless Steel Panel Bird Mesh
Prekawzjonijiet għall-użu
Installazzjoni xierqa
Kun żgur li l-malja tkun imwaħħla sew mal-istrutturi billi tuża attrezzaturi xierqa biex tevita vojt fejn l-għasafar jistgħu jidħlu jew ibejtu. Installazzjoni mhux xierqa tista 'tikkomprometti l-effettività u twassal għal ħsara maż-żmien.
Spezzjoni Regolari
Iċċekkja perjodikament għal sinjali ta 'korrużjoni, xedd, jew ħsara, bħal wajers maħlula jew tikek tas-sadid. L-istainless steel huwa durabbli iżda jista 'jiddegrada f'ambjenti ħarxa, għalhekk il-manutenzjoni f'waqtha tgħin ittawwal il-ħajja u l-effettività tagħha.
Immaniġġjar Sikur
Ilbes ingwanti protettivi u nuċċalijiet meta tinstalla jew timmaniġġja l-malji biex tevita korrimenti minn truf li jaqtgħu. Segwi l-linji gwida tas-sigurtà biex tevita inċidenti, speċjalment meta taħdem fl-għoli jew bl-għodda.
Daqs korrett
Agħżel id-daqs tal-malji xieraq ibbażat fuq l-ispeċi ta 'għasafar fil-mira u ż-żona ta' applikazzjoni. Spazji kbar wisq jistgħu jippermettu għasafar żgħar jgħaddu, filwaqt li malji żgħar wisq jistgħu jkunu ineffiċjenti jew jimblokkaw il-ventilazzjoni, għalhekk fassalha għall-bżonnijiet speċifiċi tiegħek.
Is-Servizz tagħna jinkludi
1.Kampjuni kumplimentari huma disponibbli fuq talba.
2.Blueprints tekniċi huma pprovduti mingħajr ebda spiża.
3.Aħna nakkomodaw kemm rekwiżiti ta 'manifattura OEM u ODM.
4.Kombinazzjoni ta 'kwalità premium, prezzijiet kompetittivi, appoġġ reattiv, u prestazzjoni affidabbli.
5.Il-monitoraġġ tal-produzzjoni fil--ħin reali jippermetti sorveljanza bla xkiel tal-proġett.
6.Sfrutta l-għarfien espert estensiv tagħna fil-kummerċ internazzjonali biex tespandi l-impronta kummerċjali tiegħek.
It-tags Popolari: Wajer tal-għasafar tal-pannelli solari tal-istainless steel, iċ-Ċina manifatturi tal-wajer tal-għasafar tal-pannelli solari tal-istainless steel, fornituri, fabbrika







