Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Ċint Temporanju tal-Kanada |
| Materjal |
Wajer tal-azzar tal-karbonju baxx, tubu kwadru tal-azzar tal-karbonju |
| Isem tad-Ditta | PAULINA |
| Kampjun | Il-kampjun huma b'xejn għall-klijenti |
| Spazjar tal-malji | 50x100mm, 50x150mm, eċċ |
| Tubu tal-qafas | 40cm jistgħu personalizzati |
| Dijametru tal-Wajer | 3.0mm, 3.2mm, 3.5mm4.0mm, eċċ |
| Servizz OEM | Merħba (PREZZ SPEĊJALI GĦAL ORDNI) |
| Logo | Logo Personalizzat Aċċettat |
| Post tal-Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Ħxuna tal-Fram | 1.5mm, 1.8mm, 2.0mm |
| Ħin ta' Kunsinna | 10-25 ijiem |
| Daqs tas-saqajn | 600x100x6.0mm780x120x8.0mm |
| Kulur | Isfar/Iswed/Aħdar/BlueAs talba tal-klijenti |

Ċint Temporanju

Applikazzjoni ta' Ċint Temporanju

Stock ta' Ċint Temporanju
Is-Servizz tagħna
Oħloq soluzzjoni komprensiva għall-ġestjoni effiċjenti tas-serq tal-bniedem
01
Tranżazzjonijiet Kummerċjali Garantiti
Aħna namministraw kuntratti, pagamenti, u dokumentazzjoni li niżguraw ftehimiet internazzjonali sikuri u affidabbli.
02
Loġistika Globali ssimplifikata
Aħna nittrattaw it-tbaħħir, l-iżdoganar (FOB, CIF, eċċ.), u l-kunsinna f'waqtha b'mod effiċjenti.
03
Espansjoni tas-Suq Immirata
Aħna nidentifikaw opportunitajiet u ngħaqqduk ma 'xerrejja internazzjonali kwalifikati għall-prodotti tiegħek.

FAQ
1.Q: Inti manifattur jew ditta tal-kummerċ?
A: Aħna noperaw kemm faċilitajiet ta 'manifattura kif ukoll diviżjoni tal-kummerċ iddedikata, b'operazzjonijiet ewlenin iffukati fuq il-produzzjoni u l-bejgħ ta' prodotti tal-fencing tal-malji tal-wajer.
2.Q: Kif tiżgura l-kontroll tal-kwalità?
A: Aħna nimplimentaw approċċ b'diversi-dimensjonijiet għall-assigurazzjoni tal-kwalità li jinkludi l-istabbiliment ta' punti ta' referenza ċari tal-kwalità, l-iżvilupp ta' proċessi stretti, l-involviment tal-partijiet interessati kollha, il-forniment ta' taħriġ komprensiv għall-impjegati, l-eżekuzzjoni ta' spezzjonijiet rigorużi, it-twettiq ta' verifiki regolari, u l-impenn għal inizjattivi ta' titjib kontinwu.
3.Q: X'inhuma l-kapaċitajiet tekniċi tiegħek?
A: Il-kapaċitajiet ta 'produzzjoni tagħna huma appoġġjati minn riżorsi tekniċi avvanzati, inklużi linji maturi tal-forġa tal-qatra, sistemi ta' qtugħ bil-lejżer, u linji ta 'produzzjoni awtomatizzati tal-iwweldjar.
4.Q: L-iskontijiet tal-volum huma disponibbli għal ordnijiet kbar?
A: Iva, noffru prezzijiet skontati għal ordnijiet bl-ingrossa bbażati fuq il-kwantità.
5.Q: Inti tipprovdi kampjuni mingħajr ħlas?
A: Iva, kampjuni kumplimentari huma disponibbli fuq talba.
It-tags Popolari: Kanada ċint temporanju, Ċina Kanada ċint temporanju manifatturi, fornituri, fabbrika







