Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Ċint Temporanju |
| Materjal |
Wajer tal-azzar tal-karbonju baxx, tubu kwadru tal-azzar tal-karbonju |
| Isem tad-Ditta | PAULINA |
| Kampjun | Il-kampjun huma b'xejn għall-klijenti |
| Spazjar tal-malji | 50x100mm, 50x150mm, eċċ |
| Tubu tal-qafas | 40cm jistgħu personalizzati |
| Dijametru tal-Wajer | 3.0mm, 3.2mm, 3.5mm4.0mm, eċċ |
| Servizz OEM | Merħba (PREZZ SPEĊJALI GĦAL ORDNI) |
| Logo | Logo Personalizzat Aċċettat |
| Post tal-Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Ħxuna tal-Fram | 1.5mm, 1.8mm, 2.0mm |
| Ħin ta' Kunsinna | 10-25 ijiem |
| Daqs tas-saqajn | 600x100x6.0mm780x120x8.0mm |
| Kulur | Isfar/Iswed/Aħdar/BlueAs talba tal-klijenti |

Ċint Temporanju

Applikazzjoni ta' Ċint Temporanju

Stock ta' Ċint Temporanju
Applikazzjoni ta' Ċint Temporanju
Sigurtà tas-Sit tal-Kostruzzjoni
Ċnut temporanju joħloq perimetru sigur madwar iż-żoni tal-kostruzzjoni, jipprevjeni d-dħul mhux awtorizzat, jipproteġi t-tagħmir mis-serq, u jissalvagwardja lill-pubbliku minn perikli potenzjali.
Kontroll tal-folla u Avvenimenti
Huwa essenzjali għall-ġestjoni ta' folol kbar f'kunċerti, festivals jew laqgħat pubbliċi. Jorganizza l-fluss tal-persuni mexjin, jinnomina żoni speċifiċi, u jiżgura s-sigurtà tal-parteċipanti.
Ostakolu għas-Sigurtà Pubblika
Dawn iċ-ċnut jagħlqu malajr żoni perikolużi jew ristretti, bħal xeni ta 'inċidenti, xogħol ta' manutenzjoni, jew strutturi instabbli, biex iżommu lill-pubbliku distanza sigura 'l bogħod.
Ħażna Temporanja u Żoni
Jipprovdu mod sempliċi u effettiv biex jinħolqu gaġeġ tal-ħażna immedjata fuq barra għal materjali fuq sit tax-xogħol jew biex jiġu separati żoni operattivi differenti f'żona akbar.
FAQ
1.Q: Il-punti tal-iwweldjar huma faċilment jitkissru?
A: Jekk jogħġbok tinkwetax dwarha. Se nittestjaw is-saħħa tat-tensjoni matul il-produzzjoni.
2.Q:Jekk il-kwalità ma tintlaħaqx it-talba tiegħi, kif issolvi din il-problema?
A:L-ewwelnett, aħna ma nħallu l-ebda prodott difettuż li jħalli l-fabbrika tagħna. Aħna nagħmlu spezzjoni ta 'kwalità stretta f'kull pass u niggarantixxu li nnaqqsu r-rata difettuża għal inqas minn 0.1%. Imma jekk ikun hemm xi problema, aħna niggarantixxu li ssolviha fi żmien jumejn tax-xogħol wara l-istampi jew il-vidjows tiegħek prova.
3.Q. X'inhi l-politika tal-kampjun tiegħek?
A: Nistgħu nipprovdu l-kampjun jekk ikollna partijiet lesti fl-istokk, iżda l-klijenti jridu jħallsu l-ispiża tal-kurrier. U l-ispiża kollha tal-kampjun tiġi rimborżata wara li tagħmel l-ordni.
4.Q: Nista 'nkun l-aġent tiegħek?
A: Aħna nilqgħu bil-qalb kull tip ta 'kooperazzjoni, Jekk jogħġbok ibgħatilna email għal aktar dettalji.
5.Q: Tista 'tiddisinja u tagħmel bħala talba tal-klijenti?
A: Iva, se nagħmlu bħala l-ispeċifikazzjoni dettaljata mill-klijenti, u rakkomandazzjoni professjonali tiġi offruta lill-klijenti.
It-tags Popolari: ċint temporanju, manifatturi taċ-ċint temporanju taċ-Ċina, fornituri, fabbrika







