Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Ċint anti-tluq 358 ċint |
| Trattament tal-wiċċ | Galvanizzat bis-sħana mgħaddas, miksi bil-pvc |
| Kulur | Aħdar, griż, il-kulur kollu jista 'jiġi personalizzat |
| Għoli tal-pannell | 1.2-4m |
| Dijametru tal-wajer | 3 / 3.5 / 4mm |
| Ftuħ tal-malji | 76.2x12.7mm (3 "x0.5") |
| Post tat-Tip [Post kwadru (SHS)] | 60x60x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 80x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Post tat-Tip [Post Rettangolari (RHS)] | 40x60x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 40x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 60x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Post ta 'wara ["C" Post] | 60x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Nota | Iċ-ċint jista 'jkun customized accdording għall-ispeċifikazzjoni meħtieġ tiegħek jekk hawn fuq ma tkunx sodisfatta miegħek. |
Prodott juri
Pauleen




L-ilqugħ tas-sigurtà 358, magħruf ukoll bħala anti - Fencing Climb, huwa sistema għolja ta 'pannell tal-malji tas-sigurtà - magħruf għas-saħħa u l-proprjetajiet ta' deterrent tagħha. L-isem tiegħu joħroġ mill-kejl speċifiku tiegħu: 3 "(76.2mm) x 0.5" (12.7mm) aperturi tal-malji u wajer oħxon ta '8-gauge (4mm). Dan ix-xejra żgħira u stretta tal-malja tagħmilha diffiċli ħafna biex tinqabad jew titla ', filwaqt li l-iwweldjar robust f'kull intersezzjoni jipprovdi reżistenza eċċezzjonali għall-qtugħ u l-impatt. Użat komunement fil-ħabsijiet, ajruporti, siti militari, u faċilitajiet oħra ta 'infrastruttura kritika, li jdewwem b'mod effettiv l-intrużjoni u jipprovdi barriera fiżika u psikoloġika formidabbli kontra aċċess mhux awtorizzat.
Applikazzjonijiet ta '358 ċint tas-sigurtà

Protezzjoni kritika tal-infrastruttura
It-tbagħbis imħatteb tagħha, - Prova tal-kostruzzjoni jissalvagwardja faċilitajiet essenzjali bħal stazzjonijiet tal-enerġija u impjanti ta 'purifikazzjoni tal-ilma minn aċċess mhux awtorizzat u ħsara deliberata.

Ħabsijiet u Ċentri ta 'Detenzjoni
Iddisinjat biex jinibixxi l-iskalar u t-trasferiment ta 'oġġetti illeċiti, huwa użat ħafna fil-massimu - penitenzjarji tas-sigurtà għal trażżin imsaħħaħ.

Għoli - ħażna tas-sigurtà
Ideali għall-magażinaġġ u l-komposti tal-loġistika, hija tnaqqas is-serq ta 'oġġetti ta' valur għoli - waqt li żżomm linji ta 'vista mhux imxekkla għall-monitoraġġ.

Ajruporti u Żoni tal-Fruntiera
Skjerat f'żoni ristretti għall-immaniġġjar tal-konfini u gwida tal-folla, jipprovdi barriera psikoloġika u strutturali qawwija.

FAQ
1.Q: Int il-manifattur?
A: Korretta, aħna jispeċjalizzaw fil-produzzjoni tal-fencing b'għaxar snin ta 'esperjenza u huma fornitur ivverifikat fuq Alibaba.
2.Q: Il-kunsinna tal-portijiet tal-baħar hija disponibbli?
A: Żgur. L-eqreb port tat-tbaħħir għall-faċilità tagħna huwa l-port Tianjin Xingang.
3.Q: X'inhuma l-għażliet tal-għoli għall-ilqugħ?
A: L-għoli standard huwa ta 'madwar 2 metri, imma aħna nappoġġjaw bis-sħiħ id-dimensjonijiet tad-dwana. Sempliċement taqsam l-għoli u t-tul mixtieq tiegħek, u aħna nippreparaw disinn flimkien ma 'kwotazzjoni dettaljata.
4.Q: Tista 'tipprovdi aktar informazzjoni dwar l-ilqugħ, bħal immaġini attwali u dettalji tal-komponenti?
A: Assolutament. Ħossok liberu li tilħaq - Aħna naqsmu tpinġijiet tal-prodott u nagħlqu - up ritratti tal-komponenti kollha.
5.Q: Il-personalizzazzjoni tal-kulur hija possibbli?
A: Iva. Filwaqt li l-kuluri komuni jinkludu aħdar, isfar, abjad, u griż, nistgħu wkoll nipproduċu ċnut fi kwalunkwe kulur ibbażat fuq l-ispeċifikazzjonijiet tiegħek.
It-tags Popolari: Fence anti-tluq 358 ċint, Ċina anti-tluq ċint 358 ċint manifatturi, fornituri, fabbrika







