Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | 358 pannell taċ-ċint tas-sigurtà tal-malji |
| Trattament tal-wiċċ | Galvanizzat bis-sħana mgħaddas, miksi bil-pvc |
| Kulur | Aħdar, griż, il-kulur kollu jista 'jiġi personalizzat |
| Għoli tal-pannell | 1.2-4m |
| Dijametru tal-wajer | 3 / 3.5 / 4mm |
| Ftuħ tal-malji | 76.2x12.7mm (3 "x0.5") |
| Post tat-Tip [Post kwadru (SHS)] | 60x60x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 80x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Post tat-Tip [Post Rettangolari (RHS)] | 40x60x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 40x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 60x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Post ta 'wara ["C" Post] | 60x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Nota | Iċ-ċint jista 'jkun customized accdording għall-ispeċifikazzjoni meħtieġ jekk hawn fuq ma tkunx sodisfatta miegħek. |
358 ċint tas-sigurtà tagħna
Pauleen

358 ċint tas-sigurtà

Daqs ta '358 ċint tas-sigurtà

358 Stokk ta 'Ċint tas-Sigurtà
Vantaġġ ta '358 ċint tas-sigurtà

Anti - Disinn tat-tixbit
L-apertura żgħira tal-malja (tipikament 76.2mm x 12.7mm jew 3 "x 0.5") tagħmilha diffiċli ħafna għall-intrużi li jiksbu l-pedament jew l-idejn, li jipprevjenu b'mod effettiv it-tixbit mingħajr għodda awżiljarja.

Qawwa strutturali għolja
Mibnija minn - azzar tat-tensjoni u wweldjat f'kull intersezzjoni, il-pannell għandu riġidità eċċezzjonali u reżistenza għall-impatt, li jagħmilha diffiċli ħafna biex tinqata ', tgħawweġ, jew tgħaddi minnha.

Deterrenza ta 'intruż
Id-dehra robusta u imponenti tagħha taġixxi bħala deterrent psikoloġiku qawwi. Il-livell ta 'sigurtà viżibbli jiskoraġġixxi l-persuni li jibdlu potenzjali milli jippruvaw jiksru.

Viżibilità għolja u trasparenza
B'differenza mill-ħitan solidi, id-disinn tal-malji jippermetti linja ċara - ta '- vista permezz taċ-ċint. Dan jippermetti lill-persunal tas-sigurtà jimmonitorja ż-żewġ naħat tal-perimetru b'mod effettiv, u jevita spots għomja fejn l-attivitajiet jistgħu jkunu moħbija.


FAQ
1.Q: Int manifattur?
A: Korretta, aħna manifattur professjonali tal-fencing b'għaxar snin ta 'esperjenza u aħna fornitur iċċertifikat fuq Alibaba.
2.Q: Huwa possibbli li twassal il-merkanzija lil port tal-baħar?
A: Assolutament. L-eqreb port tat-tbaħħir tagħna huwa Tianjin Xingang Port.
3.Q: X'inhuma l-għażliet ta 'għoli disponibbli għall-ilqugħ?
A: L-għoli standard huwa ta 'madwar 2 metri, imma aħna nappoġġjaw bis-sħiħ il-personalizzazzjoni. Jekk jogħġbok ipprovdi l-għoli u t-tul preferut tiegħek, u aħna noħolqu disinn u noffru kwotazzjoni.
4.Q: Tista 'taqsam aktar informazzjoni dwar iċ-ċint, inklużi immaġini attwali u dettalji tal-partijiet?
A: Ċertament. Ħossok liberu li tagħmel kuntatt, u aħna nipprovdulek tpinġijiet tekniċi u ritratti dettaljati tal-komponenti kollha.
5.Q: Il-personalizzazzjoni tal-kulur hija disponibbli?
A: Iva, noffru personalizzazzjoni tal-kulur. Filwaqt li l-għażliet standard tagħna jinkludu aħdar, isfar, abjad, u griż, nistgħu nqabblu wkoll rekwiżiti speċifiċi tal-kulur fuq talba.
It-tags Popolari: 358 Pannell tas-Sigurtà tas-Sigurtà tal-Mesh, Ċina 358 Mesh Security Fence Panel Manifatturi, Fornituri, Fabbrika







