Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Malja tar-ram |
| Materjal | Ram/Ram Aħmar |
| Isem tad-Ditta | PAULINA |
| Kampjun | Il-kampjun huma b'xejn għall-klijenti |
| Logo | Logo Personalizzat Aċċettat |
| Ħin ta' Kunsinna | 10-25 Jiem |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Servizz OEM | Merħba (PREZZ SPEĊJALI GĦAL ORDNI) |
| Malja/pulzier (malji tal-bronż tal-fosfru) | 60-400 |
| Apertura (malji tal-bronż tal-fosfru) | 1.5mm, 1.8mm, 2.0mm |
| Kejl tal-wajer (malji tal-bronż tal-fosfru) | 0.15,0.091,0.051,0.041,0.035,0.031,0.025mm |
| Malja/pulzier (malji tar-ram aħmar) | 10-60 |
| Apertura (malji tar-ram aħmar) | 1.93,1.27,1.1,0.78,0.61,0.44,0.3mm |
| Kejl tal-wajer (malji tar-ram aħmar) | 0.61,0.315,0.315,0.37,0.27,0.23,0.19,0.122mm |

Malja tar-ram

Applikazzjoni tal-malji tar-ram

Stokk ta' malji tar-ram
Prekawzjonijiet għall-Immaniġġjar u l-Użu tal-Malji tar-Ram
1.Prevent Ossidazzjoni: Ir-ram ittebba fl-arja, u jnaqqas il-konduttività. Żommha niexfa u nodfa uċuħ ta 'kuntatt qabel l-użu għal applikazzjonijiet elettriċi.
2.Evita Metalli Dissimilar: Kuntatt ma 'metalli bħall-aluminju f'ambjenti niedja jista' jikkawża korrużjoni galvanika. Uża barrieri iżolanti jekk meħtieġ.
3.Immaniġġja b'Kura: Il-malja tista 'tiċrit u t-truf maqtugħin tagħha huma jaqtgħu. Immaniġġja bil-mod biex tevita ħsara u ilbes ingwanti biex tevita korriment.
4.Ensure Uċuħ Nadif: Ħmieġ, żejt u ossidazzjoni jipprevjenu kuntatt elettriku tajjeb u issaldjar. Naddaf bl-alkoħol jew cleaner ħafif qabel l-użu.
Dwarna
Hebei Pauleen Metal Products Co., Ltd. huwa manifattur speċjalizzat ta 'prodotti tal-metall u jikklassifika fost l-akbar produtturi taċ-Ċina fl-industrija. Il-faċilità tal-kumpanija tifrex fuq 43,000 metru kwadru u għandha impjanti moderni standardizzati, tagħmir ta 'manifattura avvanzat, u sistema integrata ta' ġestjoni tal-kwalità. B'kapaċità ta 'produzzjoni annwali ta' 100,000 tunnellata, il-prodotti tagħha huma mqassma lil bosta pajjiżi u reġjuni madwar id-dinja.
Li żżomm mal-prinċipju ta '"integrità l-ewwel, klijent qabel kollox," Hebei Pauleen twettaq kull ordni f'konformità stretta mal-ispeċifikazzjonijiet tal-klijent, u tiżgura kemm il-kwalità kif ukoll il-kwantità. Aħna sinċerament ħerqana li nistabbilixxu sħubijiet kollaborattivi mal-klijenti globalment.
It-tags Popolari: malji tar-ram, iċ-Ċina manifatturi tal-malji tar-ram, fornituri, fabbrika







