Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Malja tar-ram |
| Materjal |
Ram/Ram Aħmar |
| Isem tad-Ditta | PAULINA |
| Kampjun | Il-kampjun huma b'xejn għall-klijenti |
| Logo | Logo Personalizzat Aċċettat |
| Ħin ta' Kunsinna | 10-25 Jiem |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Servizz OEM | Merħba (PREZZ SPEĊJALI GĦAL ORDNI) |
| Malja/pulzier (malji tal-bronż tal-fosfru) | 60-400 |
| Apertura (malji tal-bronż tal-fosfru) | 1.5mm, 1.8mm, 2.0mm |
| Kejl tal-wajer (malji tal-bronż tal-fosfru) | 0.15,0.091,0.051,0.041,0.035,0.031,0.025mm |
| Malja/pulzier (malji tar-ram aħmar) | 10-60 |
| Apertura (malji tar-ram aħmar) | 1.93,1.27,1.1,0.78,0.61,0.44,0.3mm |
| Kejl tal-wajer (malji tar-ram aħmar) | 0.61,0.315,0.315,0.37,0.27,0.23,0.19,0.122mm |

Malja tar-ram

Applikazzjoni tal-malji tar-ram

Stokk ta' malji tar-ram
faQ
1.Q: X'inhu l-vantaġġ dwar il-kumpanija tiegħek?
A: Il-kumpanija tagħna għandha tim professjonali u linja ta 'produzzjoni professjonali.
2.Q. Għaliex għandi nagħżel il-prodotti tiegħek?
A. Aħna nużaw ħafna snin ta 'esperjenza tagħna biex niżguraw li nipprovdu lill-klijenti tagħna bl-aqwa kwalità,. Aħna wkoll qed intejbu kontinwament is-sistema ta 'kontroll tal-kwalità.30Q.
3.Q:Il-logo u l-kulur jistgħu jiġu personalizzati?
A: Iva, aħna nilqgħuk biex kampjun tad-dwana.
4.Q:Any ieħor servizz tajjeb kumpanija tiegħek tista 'tipprovdi?
A: Aħna nieħdu l-aktar kura fil-prodotti u s-servizz tagħna b'integrità u onestà. Meta jkollok bżonn l-għajnuna aħna dejjem stand-by naħa tiegħek, ma 'Trinity, int se tikseb għarfien espert fil-livell korporattiv flimkien ma' servizz eċċellenti.
Karatteristika ta 'vantaġġ
Protezzjoni EMI Eċċezzjonali
Jipprovdi imblukkar affidabbli ta 'interferenza elettromanjetika.
Regolament Termali Pendenti
Jiġġestixxi b'mod effettiv is-sħana minn komponenti elettroniċi.
Reżistenza għall-Korrużjoni Mtejba u Reżiljenza Strutturali
Iżomm il-prestazzjoni taħt kundizzjonijiet eżiġenti.
Kostruzzjoni Adattabbli u Ħfief
Tissimplifika l-installazzjoni filwaqt li tippreserva s-saħħa tal-materjal.
It-tags Popolari: xibka tal-malji tar-ram, iċ-Ċina manifatturi tax-xibka tal-malji tar-ram, fornituri, fabbrika







