Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Ċint tal-fruntiera tal-pajsaġġ tal-ġnien |
| Materjal |
Trab - miksi / galvanizzat azzar / rusty metal lawn |
| Isem tad-ditta | Pauleen |
| Kampjun | Kampjun huma bla ħlas għall-klijenti |
| Logo | Logo personalizzat aċċettat |
| Ħin tal-kunsinna | 10-25days |
| Post tal-oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Servizz OEM | Merħba (Prezz Speċjali Ordni Forbig) |
| Wisa ' | 4in, 6in, 8in, 10in, 12in, customizable |
| Tul | 3m, 6m, 12m, customizable |
| Kulur | Iswed, abjad, fidda, griż, kannella, aħdar, rustiku |
| Ħxuna | 0.25mm - 0.3mm |

Ċint tal-fruntiera tal-pajsaġġ tal-ġnien

Applikazzjoni ta 'Ċint tal-fruntiera tal-pajsaġġ tal-ġnien

Stokk ta 'Ċint tal-fruntiera tal-pajsaġġ tal-ġnien
Vantaġġ tal-prodott
Durabilità u lonġevità
It-tarf tal-metall huwa reżiljenti ħafna, iddisinjat biex isofri varjazzjonijiet severi fit-temperatura, esponiment għall-umdità, u stress fiżiku mingħajr qsim, liwi, jew degradanti - b'differenza alternattivi bħal plastik jew injam. Toffri soluzzjoni twila - dejjiema għad-definizzjoni tas-sodod tal-ġnien.
Dehra qawwija u illustrata
Bis-saħħa tar-riġidità strutturali tagħha, il-bordijiet tal-metall iżommu kontorni preċiżi, kemm jekk dritti kif ukoll mgħawġa. Dan jirriżulta f'ħarsa nadifa, sew - żammet li tgħolli l-appell viżwali ta 'kwalunkwe spazju pajsaġġ.
Reżistenza għall-pesti u t-tħassir
It-tarf tal-metall jibqa 'mhux affettwat minn insetti bħal termiti u nemel, u ma jitħassarx maż-żmien. Ir-reżistenza tagħha għall-esponiment tal-ħamrija u l-umdità tiżgura li kemm il-forma u l-finitura tagħha jibqgħu intatti għal snin twal.
Installazzjoni u adattabilità sempliċi
Tipikament fornut f'rombli twal u li jista 'jitgħawwru, it-tarf tal-metall jista' jkun iffurmat mingħajr sforz biex jaqbel ma 'tqassim tad-dwana. Il-profil sottili tiegħu jiffaċilita installazzjoni sempliċi bi ftit disturbi fl-art tal-madwar.
FAQ
1.Q: Hemm probabbiltà ta 'ksur fil-ġonot iwweldjati?
A: Kun żgur, il-manifattura tagħna tinkludi ttestjar ta 'saħħa kontinwa tat-tensjoni biex tiggarantixxi l-integrità strutturali.
2.Q: X'jiġri jekk il-prodott jonqos milli jilħaq l-istandards ta 'kwalità?
A: L-approċċ ta 'tolleranza strett tagħna żero - jiżgura li l-ebda oġġetti difetti ma jintbagħtu. Spezzjonijiet komprensivi f'kull fażi jżommu rata ta 'difett taħt 0.1%. Jekk isseħħ problema, aħna nwiegħdu li nindirizzawha fi żmien jumejn wara li tiġi pprovduta prova viżwali.
3.Q: Jistgħu jinkisbu kampjuni?
A: Il-kampjuni jistgħu jiġu pprovduti abbażi tad-disponibbiltà tal-istokk kurrenti. It-tariffi tat-tbaħħir għandhom ikunu koperti mill-klijent iżda se jkunu kkreditati wara t-tqegħid ta 'ordni attwali.
4.Q: Hemm għażliet biex tirrappreżenta l-marka tiegħek?
A: Aħna nilqgħu opportunitajiet ta 'kollaborazzjoni differenti u nħeġġiġkom biex tikkuntattjana bl-email biex tesplora l-possibbiltajiet.
5.Q: Takkomoda talbiet ta 'disinn u produzzjoni apposta?
A: Ċertament. Aħna noperaw ibbażati fuq il-blueprints tal-klijent u noffru wkoll gwida speċjalizzata adattata għall-bżonnijiet tiegħek.
It-tags Popolari: Fruntiera tal-Ġnien tal-Ġnien, Ċina tal-Ġnien Manifatturi tal-Fruntieri, Fornituri, Fabbrika







