Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | Pannell ta 'lqugħ 3D |
| Kulur | Iswed, blu, isfar, aħmar, eċċ |
| Għoli tal-pannell | 0.6M-3.0M (Issuġġerixxi d-daqs: 2m / 2.4m3m) |
|
Kampjun |
Kampjun huma bla ħlas għall-klijenti |
| Tul tal-pannell | 2m/2.5m/3m |
| Dijametru tal-wajer | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85mm |
| Post tat-Tip (Peach Post) |
50x70mm, 70x100mm |
| Tip ta ’Post (Post kwadru) | 50x50x1.5 / 2.0mm.60x60x1.5 / 2.0mm.80x80x1.5 / 2.0mm |
| Post tat-Tip (Post Round) | 48mm 0.D.60mm 0.D |
| Post tat-Tip (Post Rettangolari) | 40x60x1.5 / 2 0 mm, 40x80x1.5 / 20mm, 60x80x1.5 / 2.0mm, 80x100x1.5 / 2.0mm |
X'inhu l-malja tal-plastik?

Ċint 3d
Fencing Triangle Bend, rikonoxxut alternattivament fl-industrija bħala ċnut iwweldjat mgħawweġ, ċint tal-malji trijangulari, jew sistemi ta 'barriera 3D, jirrappreżenta soluzzjoni versatili ta' sigurtà tal-perimetru. Dan it-tip ta 'ċnut jikseb bilanċ notevoli bejn piż minimu u reżiljenza strutturali sinifikanti. Il-kostruzzjoni fundamentali tagħha tinvolvi wajers ta 'l-azzar individwali ta' l-iwweldjar bi preċiżjoni fil-punti ta 'intersezzjoni tagħhom, li jiffurmaw pannell tal-malji kontinwu u integrat ikkaratterizzat minn aperturi trijangulari distintivi. Din il-konfigurazzjoni ġeometrika speċifika tikkontribwixxi sostanzjalment għall-effiċjenza ta 'saħħa għal piż inerenti taċ-ċint.
Applikazzjoni ta 'Ċint 3d
Sigurtà msaħħa tal-perimetru
Jipprovdi ostakli fiżiċi robusti kontra dħul mhux awtorizzat għal siti ta 'sigurtà għolja (eż. Ħabsijiet, bażijiet militari, utilitajiet).
Protezzjoni tas-sit industrijali
Tiżgura fabbriki, imħażen, u btieħi tal-ħażna, tiskoraġġixxi s-serq, il-vandaliżmu, u intrużjonijiet aċċidentali.
Żonjar dwar is-sigurtà tal-kostruzzjoni
Toħloq konfini ċari u sikuri madwar iż-żoni tal-kostruzzjoni, il-ħarsien tal-pubbliku u li jkun fih materjali / debris.


Kontroll tal-folla spazjali pubblika
Tmexxi folol f'avvenimenti, grawnds, hubs tat-trasport, u żoni pubbliċi, u jiżguraw fluss u sigurtà ordnati.
Sigurtà tal-Infrastruttura (Kritika)
Jipproteġi l-infrastruttura vitali bħall-impjanti tal-enerġija, is-substations, il-faċilitajiet tat-trattament tal-ilma, u l-hubs tal-komunikazzjoni.
Barriera tal-faċilità sportiva
Jaġixxi bħala ċnut tal-ball-stop durabbli għal għelieqi sportivi (baseball, golf firxiet) u jiddefinixxi l-konfini sew.


vantaġġ ta 'Ċint 3d
Pauleen
Installazzjoni Modulari u Faċli
Pannelli prefabbrikati u komponenti sempliċi jippermettu assemblaġġ ta 'malajr u żarmar, iffrankar ta' ħin u spejjeż tax-xogħol.
Sigurtà Msaħħa u Kontra l-Klimb
Id-disinn tal-malji angolati jew b'forma ta 'V u l-istruttura riġida jagħmlu t-tixbit diffiċli, li jiskoraġġixxu l-intrużi b'mod effettiv.
Durabilità u saħħa superjuri
Magħmul minn wajer ta 'l-azzar galvanizzat b'tensi, jirreżisti l-korrużjoni, l-impatt, il-qtugħ, u l-kundizzjonijiet tat-temp ħarxa.
Viżibilità ċara u trasparenza
Id-disinn tal-malji miftuħa jipprovdi opinjonijiet mhux imxekkla fiż-żewġ modi, itejjeb is-sorveljanza u ż-żamma ta 'sensazzjoni miftuħa.
Fit-tul kosteffikaċi
Bżonnijiet ta 'manutenzjoni baxxa, ħajja twila (minħabba durabilità), u potenzjal għal rilokazzjoni / użu mill-ġdid joffru ffrankar sinifikanti maż-żmien.
Estetika moderna u versatilità
Disinn ġeometriku eleganti u jsaħħaħ l-appell u jaqbel ma 'diversi settings (residenzjali, kummerċjali, industrijali) b'kisja tat-trab fakultattiva.
Il-kumpanija tagħna
FAQ
1.Q: Int manifattur jew ditta tal-kummerċ?
A:Aħna noperaw primarjament bħala manifattur filwaqt li naħdmu wkoll bħala kumpanija tal-kummerċ professjonali.
2.Q: Liema vantaġġi toffri lill-klijenti?
A:Il-fiduċja hija l-pedament tagħna. Aħna niżguraw kwalità premium, servizz pendenti, prezzijiet kosteffikaċi, u konsenja rapida, li nikkultivaw relazzjonijiet win-win ma 'sħab globali.
3.Q: Id-dispożizzjoni tal-kampjun hija disponibbli? Il-kampjuni huma ħielsa?
A:Iva, nipprovdu kampjuni kumplimentari mingħajr ħlas.
4.Q: Kemm idum il-kunsinna?
A:Ordnijiet standard jeħtieġu 15-25 jum għall-kunsinna; Oġġetti personalizzati jistgħu jeħtieġu ħin addizzjonali.
5.Q: L-ispezzjonijiet ta 'partijiet terzi huma permessi?
A:Assolutament, aħna nilqgħu u nappoġġjaw bis-sħiħ l-ispezzjonijiet ta 'partijiet terzi.
It-tags Popolari: Panner taċ-ċint 3D, Manifatturi tal-Panew taċ-Ċina 3D, Fornituri, Fabbrika







