Deskrizzjoni tal-Prodotti:
| Isem tal-Prodott | 358 Panew taċ-Ċint tas-Sigurtà |
| Trattament tal-wiċċ | Galvanizzat bis-sħana mgħaddas, miksi bil-pvc |
| Kulur | Aħdar, griż, il-kulur kollu jista 'jiġi personalizzat |
| Għoli tal-pannell | 1.2-4m |
| Dijametru tal-wajer | 3 / 3.5 / 4mm |
| Ftuħ tal-malji | 76.2x12.7mm (3 "x0.5") |
| Post tat-Tip [Post kwadru (SHS)] | 60x60x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 80x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Post tat-Tip [Post Rettangolari (RHS)] | 40x60x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 40x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm, 60x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Post ta 'wara ["C" Post] | 60x80x2.0 / 2.5 / 3.0mm |
| Nota | Iċ-ċint jista 'jkun customized accdording għall-ispeċifikazzjoni meħtieġ jekk hawn fuq ma tkunx sodisfatta miegħek. |

358 ċint tas-sigurtà
358 Ċint tas-Sigurtà (ċint anti-tluq) huwa magħmul minn ċnut tal-pannell tal-malji ġeneralment u wajer tal-leħja concertina fuq nett. Il-pannell taċ-ċint tas-sigurtà għandu ftuħ tal-malji mill-qrib u wajers orizzontali li jagħmluha ċnut inkredibbilment robust. Din is-sistema għandha ġid permezz tal-viżibilità u hija wkoll pjaċir estetikament. Huwa meqjus ħafna bħala l-iktar ċint diffiċli biex tippenetra, li tipprovdi difiża eċċellenti kontra t-tixbit u l-qatgħa - permezz.
Applikazzjonijiet ta '358 ċint tas-sigurtà

Għoli - ċnut tal-perimetru tas-sigurtà
Ideali għal ħabsijiet, bażijiet militari, u faċilitajiet tal-gvern fejn huma meħtieġa l-prevenzjoni massima ta 'intrużjoni u d-deterrenza. Il-malja żgħira u l-kostruzzjoni qawwija tagħha jagħmluha diffiċli ħafna biex tinqata 'jew titla'.

Protezzjoni kritika tal-infrastruttura
Użat biex jiżgura impjanti tal-enerġija, faċilitajiet ta 'trattament tal-ilma, u hubs ta' komunikazzjoni. Iċ-ċint jipproteġi l-assi vitali mill-vandaliżmu, is-sabutaġġ, u t-terroriżmu, u jiżgura l-kontinwità tas-servizz pubbliku.

Sigurtà tal-Ajruport u t-Trasport
Skjerati madwar il-konfini tal-ajruport, il-mitjar tal-ajru u l-btieħi tal-ferrovija biex jipprevjenu aċċess mhux awtorizzat għal żoni siguri. Il-viżibilità għolja permezz tal-malja tippermetti sorveljanza ċara tal-perimetru.

Is-sigurtà pubblika u l-kontroll tal-fruntiera
Applikata fi spazji pubbliċi bħal skejjel, parks, u tul il-fruntieri internazzjonali. Fih żoni mingħajr periklu filwaqt li jipprovdi ostaklu trasparenti li ma jħossux oppressiv żżejjed, li jgħin kemm fil-ġestjoni tas-sigurtà kif ukoll fil-folla.



FAQ
1.Q: Int impjant tal-manifattura?
A: Iva, hekk hu. Għandna aktar minn għaxar snin ta 'għarfien espert iffokat fuq il-manifattura taċ-ċint u huma fornitur ivverifikat fuq Alibaba.
2.Q: Tista 'twassal lil Seaport?
A: Żgur. Aħna nibgħatu regolarment permezz tal-Port Tianjin Xingang, li huwa l-eqreb port li nikkooperaw miegħu.
3.Q: X'inhuma l-għoli standard disponibbli għall-fencing?
A: Il-fencing standard tagħna huwa tipikament għoli 2 metri, għalkemm aħna ferħanin jakkomodaw daqsijiet tad-dwana. Ipprovdi d-dimensjonijiet preferuti tiegħek, u aħna nippreparaw disinn flimkien ma 'kwotazzjoni.
4.Q: Tista 'tipprovdi aktar dettalji dwar l-ilqugħ, bħal ritratti u informazzjoni parzjali?
A: Dażgur. Jekk jogħġbok ikkuntattjana direttament - Aħna naqsmu dijagrammi tekniċi dettaljati u immaġini ta 'riżoluzzjoni għolja - ta' kull komponent.
5.Q: Il-kulur tad-dwana huwa għażla għall-fencing?
A: Assolutament. L-għażliet popolari tagħna tal-kulur huma ħodor, isfar, abjad u griż, imma nistgħu wkoll nipproduċu ċnut fi kwalunkwe kulur speċifiku li teħtieġ.
It-tags Popolari: 358 Panner tas-Sigurtà, Ċina 358 Manifatturi tal-Panew tal-Fence tas-Sigurtà, Fornituri, Fabbrika







